Do not forget to visit the reupload page quite often.

Monday, March 26, 2012

Gazebo - I Like Chopin [1983]

Gazebo - I Like Chopin [1983] [MP3 320 kbps]
Format: CD, Album
Label: BMG Ariola
Catalog#: 610 296
Styles: Synth-Pop, Italo-Pop
Tracklist:
Lunatic
Love in Your Eyes
London - Paris
Masterpiece
I Like Chopin
Wrap the Rock
Midnight Cocktail
Gimmick!

3 komentarze:

RObert POland said...

To były czasy... :) chociaż Gazebo chyba nagrywa do dziś, to i tak znany jest z tego ,,Szopena".
Ostatnio jestem nieżle wk... iony na mój odtwarzacz CD (w komputerze), bo jak się okazuje... nie czyta niektórych - UWAGA! ORYGINALNYCH kompaktów! Szczególnie dotyczy to płyt jednego zespołu - Apoptygma Berzerk. Po paru latach chciałem ich sobie posłuchać, a tu wygląda to tak, jakby płyty były puste (nie zapisane). Inne oryginały sprawdzałem i działają (jak np Soft Cell...), więc co się dzieje. Płyty nie są porysowane, bo nawet nie dotykam ,,spodu" płyty, już nie wiem o co chodzi.

I JAK TU NIE PIRACIĆ! Teraz aby posłuchać sobie tych płyt, będę musiał je sobie ściągnąć - i możliwe że w jakości słabszej (mp3), ale jakieś odszkodowanie powinno się mi chyba k... należeć (?):) Tylko nie wiem, czy od producenta płyt, czy od odtwarzacza - ale myślę, że to drugie, bo poprzednia nagrywarko - odtwarzarka ,,czytała" te płyty.

ROb

Rambul said...

Dlatego dobrze mieć, drogi Robercie, co najmniej dwie nagrywarki w komputerze, każda innej firmy. Jeśli obie nie mogą odczytać jakiejś płyty to wina raczej leży po stronie nośnika.

RObert POland said...

No właśnie. Poprzednią wymontowałem i oddałem siostrze, bo jej akurat wysiadła nagrywarka. Na tamtej wyżej wspomniane płyty chodziły. Pozostaje mi satysfakcja, by wejść na stronę producenta tego bubla i napisać, że ich produkt jest do bani.

Szmelc ten to ATAPI iHAS224 B

Ku przestrodze :)